سامانه مديريت علوم و اطلاعات زيست محيطي

سامانه مديريت علوم و اطلاعات زيست محيطي

0
حمایت شده
0 تومان
از 40,000,000 مورد نیاز
-381
روز مانده به پایان
حمایت کنید
کمک اندک

درباره پروژه
شبكه اي متصل به دانش ايجاد شده ي اين سامانه با قابليت مشاركت طيف جمعيت هدف و حق ويرايش، اضافه و كم نمودن و اعمال نظرهاي تخصصي بر مطالب منتشر شده، تركيبي از فيس بوك و ويكي پديا.

 

در فضاي پيجيده فعاليت هاي سازمان يافته امروز، ­كه مديريت دانش و روش هاي نوين حل مسئله و مديريت زمان، كليد طلايي هر فعاليتي است، در پروژه ي تعريفي سخن از ايجاد پارادايمي اطلاعات محور، با خروجي دانش هدفمند از انبوه اطلاعات زيست محيطي  است.

- سامانه اي­ كه بتواند با ورود اطلاعات، تصاوير، صوت ها، فيلم ها و نمودارهاي آنلاين مرتبط به محيط زيست ، آن ها را ذخيره، پردازش، طبقه و­كلاس بندي و در نهايت تحليل و آناليز نمايد.

- اين سامانه مي بايست بتواند هرگونه خروجي دلخواه را ايجاد كند تا بتوان به پارادايمي با ويژگي ها و قابليت هاي مذكور دست يافت. 

- شبكه اي متصل به دانش ايجاد شده ي اين سامانه با قابليت مشاركت طيف جمعيت هدف سازمان محيط زيست و حق ويرايش، اضافه و كم نمودن و اعمال نظرهاي تخصصي بر مطالب منتشر شده، تركيبي از فيس بوك و ويكي پديا.

- شبكه محصول در قالب بي نظير 3D ارائه مي گردد تا بتوان زمينه هاي بهره برداري آن را به طيف گسترده اي از خدمات پيوند زد.

- شبكه اي مي سازيم كه در آن: بكارگيري بهتر دانش، ابزاري براي اداره جامعه دوستدارن محيط زيست باشد و بستر انباشت تجربيات و امتداد برنامه ها گردد و صاحبان دانش تخصصي اين حوزه را با هم مرتبط نموده و دانش موجود را ساماني دگربار بخشد.

 شبكه اي با نام: "پارادايم توسعه و مديريت علوم زيست محيطي"

تصاویر و فایل های پیوست
نظرات
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image
حمایت از پروژه

ریال
توضیحات حمایتی