چاپ عمومي منظومه حماسه امام علي (ع)

چاپ عمومي منظومه حماسه امام علي (ع)

1
حمایت شده
8,040,500 تومان
از 60,000,000 مورد نیاز
-458
روز مانده به پایان
حمایت کنید
کمک اندک

درباره پروژه
اين كتاب كه سروده دكتر مهدي شفيعي مي باشد ؛ تمامي جنگ ها و دلاوري هاي امير المؤمنين را به زبان اشعار حماسي روايت مي كند.

اين كتاب كه سروده دكتر مهدي شفيعي مي باشد ؛ تمامي جنگ ها و دلاوري هاي امير المؤمنين را به زبان اشعار حماسي روايت مي كند. براي اين كتاب سالها زحمت كشيده شده است و تمام موارد آن همانند نقاشي هاي داخل كتاب اختصاصي و از بهترين اساتيد ايران ، انتخاب گرديده و كيفيت چاپ آن با نهايت دقت و ظرافت و ارزشمندي بوده است.  براي در اختيار عموم قرار دادن آن نيازمند همراهي شما هستم.

ما در اين پروژه ، با نيّت خالص و اميدوار به ارادت همه مردم ايران نسبت به مولاء علي (ع ) ، به دنبال جمع آوري منابع مالي براي انتشار عمومي كتاب مي باشيم. تا كنون 200 نسخه از آن جهت ارائه و رونمايي اختصاصي با هزينه شخصي به چاپ رسيده است ؛ ولي چون اين كتاب نام مبارك امير المؤمنين را بر خود دارد ، مي بايست با چاپي فاخر و ارزشمند در اختيار مخاطبين قرار گيرد. 

شما مي توانيد با حمايت از انتشار اين كتاب ، در عمل نسخه از آن را پيش خريد كنيد. بعد از انجام كمك نقدي شما ، درصورتي كه مبلغ پرداختي داراي تناسب با قيمت واقعي اثر داشته باشد ، با گرفتن آدرس مشخص از شما ، نسخه اي  از اين كتاب ، بلافاصله بعد از چاپ در اختيار شما قرار داده خواهد شد.

با تشكر 

تصاویر و فایل های پیوست
نظرات
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image
حمایت از پروژه
با پرداخت عددي نزديك به مبلغ تعيين شده براي هر محصول ، يك نسخه از كتاب بلافاصله بعد از چاپ براي شما ارسال مي گردد. البته هدف الهي و معنوي خود شما براي حمايت از اين اثر ارزشمند شاسيته بالاترين تقدير هاست.
كتاب
انتخاب تعداد محصول:

ریال
توضیحات حمایتی